Przedstawiciel Handlowy - branża fryzjerska

Jobhouse działa na rynku od 12 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, firmy zajmującej się dystrybucją wysokiej klasy profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich opartych na filozofii wegańskiej, poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • współpraca z aktualnymi Klientami oraz systematyczna rozbudowa rynku
  • aktywna sprzedaż profesjonalnych produktów opartych na filozofii wegańskiej do salonów fryzjerskich
  • prezentacja produktów i zwiększanie świadomości marki wśród renomowanych stylistów
  • budowanie elitarnego grona Klientów oraz długofalowych relacji z Klientami
  • raportowanie, monitoring rynku

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym w branży fryzjerskiej
  • doświadczenie w pracy z produktem ekskluzywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Klientami z czołówki świata fryzjerskiego
  • orientacja na osiągnięcie wyników sprzedażowych
  • pozytywne nastawienie, elastyczność w myśleniu i kreatywność
  • wysoka kultura osobista oraz wysoki poziom umiejętności społecznych
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • samodzielność w działaniu
  • wynagrodzenie podstawowe zgodne z doświadczeniem i kwalifikacjami + atrakcyjny system premiowy
  • komfortowe narzędzia pracy (auto klasy premium, laptop, telefon)
  • możliwość pracy z ekskluzywnymi produktami opartymi na filozofii wegańskiej oraz z renomowanymi salonami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z. o.o z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

announcement.apply