Business Development Manager w branży fashion ( nowa marka premium)

Jobhouse działa na rynku od 12 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, poszukuje samodzielnej osoby osadzonej w branży fashion do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

- wprowadzanie produktu do sklepów stacjonarnych i online na całym świecie

- tworzenie strategii sprzedaży i polityki cenowej

- odpowiedzialność za wyniki sprzedaży i rentowność

- współpraca z kupcami, domami towarowymi, butikami, sklepami internetowymi, mediami

- negocjacja warunków sprzedaży

- tworzenie umów, ofert

- budowanie długotrwałych relacji z klientami

- udział w eventach dotyczących branży fashion, dziecięcej i dóbr luksusowych (targi, konferencje)

- promocja firmy i jej produktów na rynku polskim i międzynarodowym

- analiza rynku

Wymagania:

- doświadczenie we wprowadzaniu nowej marki/ produktu do sklepów stacjonarnych i internetowych w Polsce i zagranicą

- relacje w sieciach sprzedaży w branży dziecięcej / fashion / dóbr luksusowych

- mile widziane wypracowane relacje z mediami i influencerami

- zainteresowanie i orientacja w bieżących trendach mody / designu

- biegła znajomość języka angielskiego

- pozytywna energia, zaangażowanie, wysoka komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa

- umiejętności negocjacyjne

- doświadczenie w tworzeniu i realizacji planów sprzedażowych oraz ustalaniu polityki cenowej

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie z branży fashion

- możliwość uczestniczenia we wprowadzaniu nowej marki na rynek

- elastyczne godziny pracy

- możliwość częściowej pracy w systemie home office

- możliwość rozwoju w szerokim zakresie w branży modowej w twórczej i przyjaznej atmosferze

- możliwość kontaktu z prestiżowym klientem

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres:gdansk@jobhouse.pl z podaniem nr ref. BDM/MON/LON

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."

announcement.apply