Agent bankowy - własna działalność gospodarcza

Jobhouse działa na rynku od 12 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Agencja Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów – znanego międzynarodowego banku poszukuje 100 osób do pracy na stanowisku:

Agent bankowy

(lokalizacja: cała Polska)

Obowiązki

- otwarcie własnej placówki bankowej pod szyldem znanego banku (preferowane lokalizacje: małe i średnie miasta - centra miast, deptaki, ruchliwe ulice lub duże osiedla, lokal ok. 30-50 m2)

- sprzedaż pożyczek gotówkowych (do 120 mcy okresu kredytowania)

- obsługa posprzedażowa klientów

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w bankowości, usługach finansowych, księgowych lub telekomunikacyjnych

- własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

- doświadczenie w obsłudze klienta

- znajomość rynku lokalnego

- zaangażowanie, uczciwość, przedsiębiorczość

Oferujemy

- współpracę ze stabilnym partnerem – znanym międzynarodowym bankiem

- możliwość samodzielnego prowadzenia własnego biznesu pod rozpoznawalną marką

- możliwość sprzedaży konkurencyjnych produktów finansowych

- sprawdzoną koncepcję biznesową opartą na wiarygodnym biznesplanie

- wsparcie merytoryczne: szkolenia produktowe, szkolenia z technik sprzedaży i negocjacji

- dostarczenie narzędzi analitycznych

- wsparcie merytoryczne dedykowanego opiekuna - Kierownika Sprzedaży Sieci Partnerskich

- wsparcie techniczne: sprzedaż produktów w trybie online - ciągły dostęp do prostego w obsłudze, centralnego systemu banku

- możliwość korzystania z materiałów promocyjnych w celu realizacji zadań sprzedażowych - wsparcie marketingowe w początkowym okresie współpracy obejmujące mailing do klientów z danego terenu

- możliwość udziału w konkursach

- niski próg wejścia (wymagana jedynie inwestycja w lokal ok. 10tys zł)

- wysokie prowizje (zarobki od 3 do 50.000 zł/mc)

- brak opłaty franczyzowej

- możliwość prowadzenia od 1 do 8 placówek

- brak zakazu konkurencji

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: gdansk@jobhouse.pl z podaniem nr ref. AG/BANK/GDA

announcement.apply