Analityk Baz Danych

Jobhouse działa na rynku od 12 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Jobhouse Sp. z o.o. to ogólnopolska agencja zatrudnienia wywodząca się z Trójmiasta, ze 100% polskim kapitałem, o międzynarodowym zasięgu. Naszą misją jest łączenie ludzi – pracodawców z najlepszymi pracownikami i pracowników z najlepszymi pracodawcami. Pomogliśmy znaleźć pracę już ponad 12.000 osób!

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży Home Decor poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Warszawa

Zapewniamy

·    pewne i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

·    stałe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

·    możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

·    prywatną opiekę medyczną

·    możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

·    możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Do Twoich zadań będzie należało

·    selekcja kandydatów na potrzeby kampanii

·    wykonywanie codziennych zadań operacyjnych

·    rozwijanie/pisanie aplikacji/skryptów SQL na potrzeby firmy

·    optymalizacja i utrzymanie wewnętrznych aplikacji

·    przygotowywanie analiz i raportów

U kandydatów zwracamy uwagę na

·     znajomość SQL

·    znajomość Excel/Access

·    umiejętność programowania w językach VB.NET i/lubC#

·    dobrą znajomość języka angielskiego

·    komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

·    umiejętność analitycznego myślenia

·    zorientowanie na zadania i zaangażowanie w wykonywaną pracę

·    terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu

·    samodzielność i kreatywność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

www.jobhouse.pl

announcement.apply